Idõpont: 11:05
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.13. 19:32  l  #15441

Walker meg bejátsza magát a kezdőbe

Milyen aszisztot adott, s a gólja is elég jól nézett ki.

El is jinxeltem magamban, mikor 2-1 lett a góljával. Elkezdtem magamban, hogy na, az ínséges időkben Walker "egymaga" hoz 4 pontot a mesterhármasos meg ezzel a gól+gólpasszos meccsével, ami még nagyon jól jöhet, hisz könnyen lehet, hogy extrém szoros lesz a végén a centrál/nyugat és... de jött a 2-2 és stb stb... mondjuk a 3 pont is vízválasztó lehet

Más: nagyon kíváncsi leszek, hogy Barbi bejátszotta-e magát az orosz olimpiai válogatottba ezzel a szezonkezdéssel. Mert szerintem amúgy igen. Sőt, az sem lepne meg, ha egy az egyben a Bucs-Barbi-Taraszenko hármas lenne majd az orosz 3. vagy 4. sor, ha már nálunk a kémia is megvan köztük.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15440)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.13. 17:42  l  #15440

Egyébként szörnyű, hogy 17 emberrel álltunk ki már harmadszor (ennek is a fele AHL-s), s megint sérült is meg belőle menet közben. Kész csoda, hogy nyeregetünk, pontokat szerzünk.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#15438)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.13. 10:58  l  #15439
Ma nagyon jól védett a kis újjoncotok!! Néztem is, hogy ő ki??? Két fáradt csapat próbált egy jó meccset játszani. Néha sikerült.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.13. 10:17  l  #15438
Na, Schenn eddig is sérülten játszott az utóbbi hetekben, de most már le is kellett jönnie meccs közben...

(ha jól számolom)

Kapuban egy olyan AHL kapusal, aki pár napja kapott csak szerződést tőlünk és 4 szezonnal ezelőtt volt legutóbb NHL meccse. Ehhez képest a maiban is lehetett volna 2 pont, 1 lett, Perunovich majd tanul a hibából.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15437)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.12. 9:23  l  #15437
Csóri Lindgren, egyetlen "hibája" gólt ért. Pedig megérdemelte volna a SO-t.

Joshua mekkora gólt lőtt?
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.10. 19:25  l  #15436
Amúgy vicces, hogy még Armstrong is benézte a szabályokat, hogy most akkor mikor és hány embert hívhat fel

Walker nagyon megérdemelt egy ilyen meccset, nem semmi az életútja, meg tök jó arcnak is tűnik, én is vártam a negyediket, volt ugye egy kapu előtti ziccere is. Amúgy Lindgrennek is jár a pacsi. Most nem is tudom, hogy jönnek vissza a kapusok, de remélem a Habs meccset megkapja.

Na meg persze nyilván hogy Fabbri is meccsenként két pontot átlagol majd ellenünk a jövőben
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15435)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.10. 18:49  l  #15435
Beszarás. Múlt meccs után, mikor csak 10 csatárunk volt, azon gondolkodtam, miért nem hívtunk fel valakit Springfieldből. Aztán láttam, hogy vannak már itt elegen, ki lehet még olyan aki bevethető? Walker jutott eszembe. S tessék, hat trickkel kezd.

Aranyos volt, hogy üres kapunál Tarasenko és Schenn is Walkerrel szeretett volna gólt lövetni, a 4-ket.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.08. 17:06  l  #15434
A pont szerzéseinken én is csodálkozom, mert tényleg kurva nagy katyvasz van a meccseinken. De azért örülök.

Rohadtul megérdemeltük ezt a győzelmet, mert hősiesen küzdöttünk. 10 csatárral és 7 védővel álltunk ki, ezért nem elég, hogy a 4. sorba védő is jutott, így is csak két emberből állt. Ezért folyamatosan más volt a beugró a 4. sorba. Egyszer mintha olyan is feltűnt volna, hogy 4 védő volt a jégen (Walman és Bortuzzo "kevergetett" a támadó harmadban). 7 kezdőnk sérült, s ehhez hozzá jött, hogy Husso is megsérült valamint Walman is menet közben. ezért 15 emberrel fejeztük be + Lindgren.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#15433)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.08. 11:35  l  #15433
Mindent összevetve annyira nem zavar ami most történik, mert ahhoz képest, hogy milyen ütemben sérülnek meg és kerülnek covid-listára a játékosaink, a cap miatt 1-2 emberrel kevesebben játszunk meccseket stb még egész jó arányban hozzuk a pontokat. A 4 db Bolts/Cats meccsből is lett 5 pont. Nyilván a játék meg a sorok tökre katyvasz. Tavaly ugyanez volt a jó kezdés után, akkor nagyon durván összezuhantunk és épp csak bejutottunk, most azért jobb a helyzet. Mondjuk most Husso is megsérült természetesen, amellett, hogy Binnington covid-listás...

Valami jót is írjak, az igazolásainkkal elégedett vagyok (Saad, Buchnevich, Brown).

Brown nagy meglepetés nekem. Bucsról és Saadról tudtam, hogy jók, de Brownról azt gondoltam, hogy kap egy esélyt itthon, de semmi nem lesz belőle. Az előszezonban így is nézett ki, de végül nem volt kamu, hogy összeszedte magát Springfieldben, nagyon jól néz ki most az első meccsein. Csak maradjon is így különben frusztrálóbb lesz nézni, mint Sanfordot volt, mert nagyobb és ügyesebb is nála, szóval mindenfélét szeretne belelátni az ember.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15431)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.04. 22:30  l  #15432
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.04. 22:27  l  #15431
Scandellától megőrültem. Olyan nyugalommal adja el a korongot a harmadon belül, hogy csak lesek.

Azt mondanám, nem érdemeltünk pontot ezen a meccsen, de amit letettünk (Bortuzzo ) a hosszabbításban, az emberfeletti volt.

Egyébként a meccseinken megőrülök. Nem tudom, ezt észrevetted-e Laci, de kurvára dadog a korong az ütőkön. Nem is értem, hogyan nyeregetünk. A passzaink vagy rövidek, vagy hosszúak. Ha véletlenül jó, akkor nem tudjuk levenni. Az is lehet, hogy korira jön. Támadunk, s a kék előtt be akarjuk lőni a korongot, de elüt felette (ROR, nem ezen a meccsen), s 3-an lesre szaladnak. Kurvára tele a tököm vele, mert az ellenfeleinknek gyönyörűen folyik a korong, mi meg baszakodunk.

A covidból visszajöttek nem valami fényesen muzsikálnak. Krug még hagyján, bár covid előtt tök jó volt, most meg nem rossz. ROR katasztrófa. Nem nyeri meg a palánk meletti csatákat, mint ahogy a bulikat sem (köszi az egyenlítő gólt). Schenn és Sunny boy sem a régi, bár ők sérülésből jöttek. Jól fogunk kinézni, ha Bozak, Binnington és Faulk is így jön vissza covidból. Perron is rohadtul hiányzik.
Thomas meg el van átkozva vagy be van oltva góllövés ellen (ettől függetlenül jó).

Így nézegetem a meccseket, idegeskedek. Nincs is kedvem írni.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#15430)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.12.04. 21:35  l  #15430

Szerintem nem jobbak, csak ők nem kapnak olyan szintű feladatokat, amire amúgy Scandella sem igazán alkalmas így egyedül.

Mondjuk, hogy a fenti továbbra is igaz, de Scandella azóta brutális.

Panger gigamega jinx egy perce.
All-Star

Válasz Laci05 hozzászólására (#15426)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.19. 9:56  l  #15429
Menetrendszerűen jött is egy kurva jó teljesítmény

Még este mikor láttam, hogy az edzésen Krug-Parayko, Perunovich-Faulk, Scandella-Bortuzzo párosok voltak, valahol meg is örültem, mert bár ez elég modern, és van kétségem, hogy playoffban működne-e, de baromira bejött ma nekem. 19-23 perces sávban tolta a top4, Scandellaék 13-15. Perunovich nagyon tetszik, első pont is megvan, meg az is tök jó, hogy azonnal megkapja a bizalmat a stábtól.

Amúgy Kyrou körül most valamivel több a hype, főleg a gólok miatt, de Thomas szezonkezdése is eléggé jó. Különösen, hogy ő rommá volt sérülve tavaly. Sokkal magasabb a jégideje (~19, +5 perc meccsenként), 42-44 százalékos bulizása felment 52%-ra, elkezdett emberhátrányban feladatokat kapni. Közel pont/meccs már volt amikor centert játszott, abban a szezonban két éve amikor beütött a covid a végén, de most már úgy pont/meccs eddig, hogy top6 center felelősség van rajta minden szituban. Taps.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15428)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.17. 18:52  l  #15428
Én lehet kivonom magam a forgalomból egy kicsit. Lehet jót tenne egy kis szünet, mert nem nagyon bírom a vereségeket, amiből a Bluesé még elviselhető lenne, de ott van a Rams is. Ez így sokk.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#15427)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.17. 12:57  l  #15427

Yotes ellen lehet javítani. Vagyis kell.

All-Star

Válasz Laci05 hozzászólására (#15424)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.16. 8:44  l  #15426
Szerintem nem jobbak, csak ők nem kapnak olyan szintű feladatokat, amire amúgy Scandella sem igazán alkalmas így egyedül. Ő addig volt vagy tűnt jó kiegészítőnek, amíg a régi struktúra volt két univerzális top RD-vel (Petro, Parayko), akik 45-50 percet lehoznak és mellett akár shiftenként is lehetett cserélgetni szituációktól függően a másik oldalt (JBo, Dunn, Eddy, Gúnár majd Scandella, Mikkola ha beérik stb). Folyamatosan visszaigazolni látom, amit Petro lelépésekor írtam a védelemről*. Sőt igazából még Bortuzzo helyére se ártana valaki, aki a méretet hozza, de ügyesebb.

---

*megtaláltam (#15291):

Petróval szoros összefüggésben, de kicsit tágítva a fókuszt, nekem jelen állás szerint vannak aggályaim a védelmünkkel. Mindössze egy évvel vagyunk a kupa után és elég komoly felfordulás van hátul. Személyi állományban, stílusban, minőségben és struktúrában is. Plusz egy extra. Bővebben, de igyekszem röviden:

(1) Összeszokottság. A tavalyi bajnokcsapat védelme szinte ugyanaz volt, mint a 2016-os nyugati döntős csapatunké. Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Gunnarsson, Edmundson, Bortuzzo. Egyedül Shattyt váltotta Dunn (konkrétan ugyanabban a szerepben), de Dunn is már a második évében volt, tehát volt 150+ meccsnyi közös rutinja neki is. A jelen állás szerinti top6 felének ehhez képest nincs összesen 100 meccse nálunk (Faulk, Scandella, Krug).

(2) Játékstílus. A bajnok/konferenciadöntős (2016-2019) védelem fő védjegye, hogy benga, de igen mobilis, előre aktív, de hátrafelé felelős emberekből állt. Dunnt (és előtte Shattyt) leszámítva mindegyik 190cm+os, long reach, kiszorítós, a saját harmadában és PKban egyenként hatékony és használható. Jelen állás szerint (ezt mindig leírom, mert Dunn ittléte még kérdés) van Dunn, Krug és Faulk, akik nem cukorkák ugyan, de a fentiekhez képest kicsik és nem valami jó védők/PK emberek.

(3) Szerkezet. Az eddigi védelmünk azon alapult, hogy liga-szinten is luxusnak számító két jobbkezes two-way beast #1 védővel (Petro, Parayko) le lehetett fedni a legfontosabb játékperceket elöl, hátul, shutdown, money time, PP, PK. Valamelyik mindig jégen volt. Petro mellé történelmileg nem kellett soha igazán jó partner, Huskinstól Dunnig mindenféle védővel elvolt. Parayko meg JBoval gyakorlatilag tökéletes shutdown-páros volt. Nagyok, gyorsak, rendkívül mozgékonyak és extrém szabályosak. Na mostantól ez nincsen. Se Petro+akárki, se elit bekkpár radírozni. Van Parayko, mint #1 és mindenki más max második bekkpár kaliber.

(4) Minőség. Parayko szerintem át tudja venni Petro helyét, de mivel még ezt nem láttuk élesben, mondjuk azt egyelőre, hogy várhatóan ez enyhe csökkenés minőségben. Viszont Faulk sokkal rosszabb RD2 mint Parayko. Bár szerintem ő jobb lesz most mint tavaly, mert ez legalább egyértelmű szerep, de nem Parayko-szint. Scandellát bírom és oké, de nem egy kávéház Bouwmeesterrel. Krug egyértelműen jobb mint Dunn és valószínűleg jobb PPQB mint Petro volt, de ez azért a nap végén mégiscsak egy limitált szerepkör max 20 perc soft jégidővel extrém magas oZS% mellett (az utolsó 3 bostoni évében 65%+ volt, Dunn/Shatty nem volt ennyire eldugva nálunk soha). A többi ugyanaz.

(5) A bónusz-faktor. Binnington-Husso tandem a kapuban. Mindkettőben bízom személy szerint, de Binner pályaíve eddig a zseniális félszezon+playoff után egy rendben lévő alapszakasz és egy rettenetes covid bubble. Husso pedig nulla kilométeres NHL szinten. Nem túlzás, hogy ez azért így erősen kérdőjeles, főleg egy - a fenti levezetés alapján - gyengébb védelem mögött.

Minden a jégen dől majd el persze, de ez így 2020 októberéből nézve már nem egy liga top5 védelem nálam.

---

Na ebből annyival vagyunk okosabbak, hogy Faulk a második évére már erősen feljavult, szerencsére Krug is jobban néz ki most, mint tavaly elsőre, de a méret/struktúra/játékstílus vonal ezzel együtt is katyvasz. Parayko sérült volt tavaly szóval az még kicsit kérdőjel, illetve a kapus tandem talán mondhatjuk, hogy oké. Walman és Mikkola nem érett be komolyabb feladatra.

Ejj, Lindholm pont tökéletesen illene ebbe a csapatba kor, méret, képességek, stílus stb vonalon... szóval tuti marad
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15425)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.16. 6:10  l  #15425
Scandellát tényleg elpattinthatnánk, mert Walman, Perunovich, Rosen, Mikkola 4-es közül, mind jobb nála. S nem mellesleg 4-en keresnek annyit, mint Scandella egyedül.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.15. 21:54  l  #15424
Az eredeti hozzászólás módosítva lett a felhasználó által!
Csak az összefoglalót tudtam nézni a hétvégén, kár ezért a két utolsó perces gólos vereségért, ahogy olvasom azért lettek volna pontok ezekben a meccsekben is. Mondjuk előtte a Jets-Preds duó is fura volt, Winnipegben nem érdemeltünk semmit, de Binner meg a Kyrou-Bucs kapcsolat elhozta a kettőt, a Nashville ellen meg mi basztuk el, de 4-ből 3 jó volt, na ezt most egy dupla nullával kaptuk vissza. Yotes ellen lehet javítani. Vagyis kell.

Közben beindult a móka: Joshua, Hofer és Rosén le, Clifford waiver, Sunny végre vissza, Perunovich fel (12 meccs 20 pont, minden meccsen pont, csak a bónuszos fizuja miatt nem hívtuk fel eddig), izgi. Ha Perunovich megragad, akkor hosszú távon szerintem ki kell fizetni mondjuk amit pl Lindholmért kérhet a Ducks (ha egyáltalán...), mert szerintem csak úgy bírja el a keret őt és Krugot, ha van elit shutdown LD Scandella helyén, aki pedig vagy harmadik pár, vagy megy a fizuja miatt valami cserében. De ez még odébb van, csak látom magam előtt.
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15423)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.15. 19:47  l  #15423
Már a CAR meccs után beírtam volna, hogy 1 pontot simán megérdemeltünk volna.

Az EDM után azt írom, ezt nekünk kellett vona nyerni. Micsoda meccs volt, anyám
Az EDM kurvajó csapat. Írom, hogy nyernünk kellett volna, ezt annak ellenére, hogy végig domináltak. Vagy 4 alkalom volt, mikor megszámoltam őket, hogy biztosan nem 6-an vannak benn? Gyorsak, technikásak, egy pillanat alatt ott vannak a kapu előtt. Letámadnak 3 emberrel, kihozni alig lehet tőlük a korongot. Úgy hogy nekik ma úgy folyt a korong az ütőről-ütőre, hogy rossz volt nézni. Koskinen úgy védett, azt hittem gólt sem lehet neki ütni. Szóval náluk minden ült.
Nálunk ez véletlenül sem mondható el. A passzok pontatlanok voltak. Nem adtak meg 1 gólt (OK, fél perccel előtte les volt), ezért inkább csak azért írom, mert azért elég nyomasztó lehet. Megszerezzük a vezetést, de a harmad vége előtt 5 mp-cel egyenlítenek. 2-2-nél 8 mp alatt kapunk kettőt. 5 ajtó-ablak helyzetünk volt (persze egyikből sem lett gól), melyből az egyiknél a kapus a kapu mögött volt.Mégsem törte meg semmi a csapatot. Olyan 3. harmadot produkáltunk, hogy le a kalappal a csapat előtt. S a vége előtt 28 mp-cel kikaptunk.
Fájó vereség, de amit ma a csapattól kaptam, az nagyon tetszett.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.08. 6:11  l  #15422
OFF

Nem semmi, 5 Gold Glove winner a Cardinalsban. A jövőre nézve nem semmi. Új MLB rekord, hogy egy csapatból 5 győztes legyen.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.06. 20:08  l  #15421
A SJ meccsen ami legjobban tetszett (nem is tetszett, inkább csak érdekes volt).
Kettős előnyben gólt lőnek, s marad a 2 ember hátrány még 30 mp-ig. Amikor végre letelik ez is, akkor is még 3 percig vannak sima előnyben. Nem semmit védekeztünk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.06. 20:00  l  #15420
Én annak is örülök, hogy nem a tavalyi Krugot látjuk. Idén szerintem sokkal jobb.
A SJ meccsen az járt az eszemben, hogy milyen kurva jó fiataljaink vannak. Thomas simán lőhetett volna egy mesterhármast, ehhez képest a végén még az üres kapunál is féltem, hogy kihagyja De a többiek is jók voltak.

ROR lassan visszajöhetne, mert a hiánya megkavarja az összes sorunkat. Perron nagyon anyátlan (apátlan?) nélküle, nem igazán megy neki.

1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#15419)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.11.05. 15:08  l  #15419
ROR hiánya meglátszik azért, ennek ellenére 8-ból 5 pont a zsákban mióta nincs, ez így oké.

A Kings meccs elég frusztráló volt, viszont a mait minden beleköthető aprósága ellenére nagyra értékeltem. B2B másodikon, büntetőpárbajból érkezve, első meccses 21 éves kapussal, a meccs nagy részében Schenn nélkül stbstb jó volt ez. Röhögtem, mikor az elején előnybe kerültünk, 1 perc nyögvenyelés, majd egyszerre három oroszunk is a padon ült, ehhez képest 1-1 azzal a tökéletes emberhátrányos Saad góllal.

Ami 9 meccs után talán a legfontosabb a szememben, hogy Parayko háta úgy néz ki rendben van, 25 percet átlagol, ráadásul most nagyon defenzív szerepben, szóval a stáb is érzi, hogy maxon mehet a terhelés testben/feladatban. Ez nagyon pozitív fejlemény.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.29. 7:39  l  #15416
Hathatós bírói támogatással nyert a COL.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.28. 13:19  l  #15415
Eddig jó.

Közben Perunovich a tavalyi egész szezonos sérüléséből érkezve az első 5 profi meccse után vezeti az AHL pontlistát (1+8).
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.27. 11:26  l  #15414
Alakul. Saad mellett ROR is covid listára került.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.26. 8:35  l  #15413
Ez is egész jól sikerült. Örülök, hogy nekünk is van finn kapusunk. Husso SO.

Egy-két franchise rekordot is sikerült felállítanunk. Soha nem kezdtünk még 5 győzelemmel és soha nem lőttünk 25 gólt az első 5 meccsen.

Tarasenkonak nagyon örülök. Husso mellett ő volt ma a nap hőse.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.24. 7:28  l  #15412
Tökéletes "home opener". Telt ház előtt egy 7-es sikerült.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.21. 18:10  l  #15411
Nagy meccs volt, s megérdemelten nyertünk. Annak külön örülök, hogy Tarasenkoé a győztes gól. A meccs feléig óriási iram volt, de onnantól sem volt unalmas. Szerintem erről beszél a kapura lövési arány is, mely 43-38 a Vegasnak.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.19. 17:29  l  #15410
Ez nem volt pite.

Kyrou 2G, 2A
Kostin 1 shiftben, 40 másodperc alatt 2 gól.
Neighbours első pontja is meg van.

Kyrou 2. gólja élményszámba ment.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.17. 6:45  l  #15409

Ja, nem mellesleg a 3. harmadban Binnington bemutatta a hét védését.

1.sor

Válasz Al hozzászólására (#15408)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.17. 5:56  l  #15408
  Majdnem sikerült elkúrnunk.

A tartalékos COL ellen jól kezdtünk, aztán 1-0 után alaposan visszavettünk. Mondjuk működött, mert ahogy átadtuk a teret, az ellentámadásokból eredményesek voltunk. Aztán a 3. harmadban, 6 perccel a vége előtt, 4-1-es vezetésnél PP-be kerülnük, s már úgy gondoljuk, hogy ezzel vége is, hátradőlhetünk. Hát nem, mert Krug lassúságának köszönhetően kiállítják. A COL lehozza a kapust (durván az utolsó 5 percet empty nettel játsza végig) és be is lövik 5 a 4-re. Aztán egyet gyakorlatilag 6 a 4-re, majd jön az "egyenlítés" 6 az 5-re. Szerencsére tisztán látszott, hogy Jost rúgta, így nem adják meg. 20 mp-cel a vége előtt korongot szerzünk, amit ROR EN gólra vált. Így lett 5-3.

Első meccsnek, idegenben, rivális ellen jó volt. Bár ha nem szeretnék, hogy infarktust kapjak, akkor a meccs végi leolvadásokat mellőzhetnék.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.15. 13:52  l  #15407
Engem annyira nem bosszantott, mert végig nyílt volt a meccs. Scherzer lecserélésénél kellett volna valami. Ha jól emlékszem teli bázis 1 out-nál nem tudtunk semmit csinálni. Pedig az a Kelly volt az ellenfél, aki mikor nálunk volt, kifejezetten rühelltem. Reyes behozatalánál biztos voltam benne, hogy itt a vége. Előtte örültem, mikor azt láttam, hogy a 6. inningben melegít, de sajna akkor visszaültették. Pedig ha akkor kapunk egy HR-t, akkor még javíthattunk volna.
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#15406)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.15. 11:49  l  #15406
  Örülök. Jól el is baszta a kedvem az a meccs, nem is volt hangulatom már írni róla...

Szinte biztosra veszem, hogy egyikük sem játszik majd nálunk.

...és Neal aláírt

Vagyis hát inkább kapott szerződést, de viccen kívül, a látottak alapján jogosan, aztán majd meglátjuk mire lesz elég,
All-Star

Válasz Al hozzászólására (#15405)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.15. 6:35  l  #15405

Az a baj, hogy meg is menti Schildt állását ez a run...

Végül is csak nem sikerült megmenteni
1.sor

Válasz Laci05 hozzászólására (#15394)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.07. 8:43  l  #15404
Sajnos mikor Reyest behozták, már éreztem, hogy ebből baj lesz. Mondjuk a HR is képbe került, de én attól féltem, hogy kisétáltat 4 embert.
Ez van, talán jövőre.
1.sor

Válasz Al hozzászólására (#15403)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2021.10.06. 7:08  l  #15403
off, baseball:

Laci, várod már az éjszakai meccset? Nézed? Én már vettem is ki szabit, mert hát ezt nem szabad kihagyni. Szerinted mi lesz a vége? Én nagyon bízom a továbbjutásban.